Free bitcoin, bitcoin advertising, ptc

تلفن همراه چیست؟

5 (100%) 1 vote[s]

تلفن همراه یا گوشی همراه وسیله ای برای ارسال و دریافت تماس تلفنی از طریق ارتباط رادیویی در پهنای وسیع جغرافیایی است.

منظور از موبایل یا گوشی همراه یا تلفن سلولی وسیله ای است که برای اتصال به شبکه تلفن یک مجموعه نرم افزار یا سیستم ً همراه به کار می رود. در تلفن های همراه معمولا عامل برای کنترل سخت افزار به کار می رود و برنامه های جانبی توسط سیستم عامل اجرا می شود. از سیستم عامل های معروف برای تلفن همراه، می توان به «اندروید»، «آی او اس» و «ویندوز فون» اشاره کرد.

آوریل ۳ این ابزار، نخستین بار توسط شرکت آمریکایی «موتورولا » در تاریخ با وزنی نزدیک به یک کیلوگرم تولید شد. تلفن همراه نسل های گوناگونی ۱۹۷۳ دارد و توسط شرکت های سازنده گوناگونی تولید می شود و به فروش می رسد.

برخی از شرکت های بزرگ تولیدکننده گوشی همراه در دنیا « نوکیا، سامسونگ ، ال جی، موتورولا، سونی، اپل و اچ تی سی»، هستند.

تعداد مشترکان تلفن همراه ۲۰۱ طبق آخرین آمار جهانی (اول سپتامبر ۵ /۴ میلیارد نفر است؛ ۹ میلیارد نفر برآورد شده که البته رقم واقعی افراد ۷۰۲ زیرا بعضی افراد بیش از چند خط و اشتراک دارند. تعداد گوشی های فروخته ۴ میلیون دستگاه اعلام شده است که ۵ ۳۴۰ نیز ۲۰۱ شده در نیمه دوم سال ۵ درصد آن را گوشی های هوشمند تشکیل می دهد. بررسی ها در زمینه میزان استفاده از تلفن های همراه نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم در حالی به خواب می روند که تلفن همراه خود را در دست دارند یا آن را کنار خود گذاشته اند.

بر اساس پژوهشی که در کشورهای آمریکا، انگلیس، برزیل، چین، اسپانیا، مکزیک و هند انجام شده است، فناوری نوین ارتباطی ازجمله تلفن همراه، جزء جدایی ناپذیر زندگی انسان ها شده است و هر روز وابستگی افراد به آن بیشتر می شود.

۶ درصد ازعلوم رفتاری اعلام کرد، ّ بنا بر پژوهشی، یک متخص های اجتماعی و بازی های پژوهش، برای ورود به شبکهدختران مورد ۳ درصد آنها هنگام اتمام  مرتبط از گوشی های همراه استفاده می کنند و شارژ یا جا ماندن تلفن یا قطع آن به هر شکلی، دچار نگرانی می شوند.

وی با اشاره به اینکه دختران دو برابر پسران به تلفن همراه وابستگی دارند، از اعتیاد دو برابری آنان نسبت به پسران در زمینه استفاده از
تلفن همراه خبر داد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

Free bitcoin, bitcoin advertising, ptc

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *