SoloLearn برنامه ای برای یادگیری زبان های برنامه نویسی

12 ماه پیش
Rate this post

سلام در این پست قصد داریم نرم افزار کاربردی sololearn را که برای اموزش برنامه نویسی و رفع مشکلات در برنامه نویسی و همینطور انتشار کدهایتان است را معرفی کنیم.

SoloLearn

سولو لرن ، یک برنامه برای اموزش زبان هایی از قبیل c++ , java , python , javascript , php , c# , swift , ruby ,jquery , html , css , و sql می باشد .

اموزش های این برنامه به صورت مقدماتی تا متوسطه می باشد و دارای ازمون ها و تست های فراوانی می باشد .

بعد از خواندن یک قسمت از یک زبان از شما امتحان لازم گرفته می شود اگر امتحان را به خوبی جواب داده باشید اجازه دسترسی به قسمت های دیگر اموزش را دارا هستید.

سولو لرن به صورت وب و برنامه های موبایلی برای گوشی های اندروید ، ای او اس و ویندوز فون ساخته است که می توانید به تناسب نیاز از این نرم افزار ها استفاده کنید .

یکی از قابلیت خوبی که در این نرم افزار موجود است این است که شما می توانید دیگران را به چالش دعوت کنید و سطح دانش خود را محک بزنید.

شما وقتی برای اولین بار برنامه را نصب و اجرا می کنید برایتان یک صفحه برای ورود می اورد که می توانید با حساب کاربری خود در گوگل یک اکانت بسازید و یادگیری خود را شروع کنید.

بعد می توانید مانند شبکه های اجتماعی در این برنامه کاربر های دیگر را دنبال کرده ( Follow کردن ) و از فعالیت هایی که در این برنامه انجام می دهند از جمله کد هایی که می گذارند ، پیام هایی که پاسخ می دهند و دوره هایی که شرکت کرده اند را ببینید.

Rate this post
۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

چهارده + نوزده =

بدون دیدگاه